0850 li numara tahsis

0850 li numaralar isterseniz bireysel olarak istersenizde kurumsal olarak kullanabileceğiniz ve herhangi bir konuma bağımlı olmayan telefon numaraları’dır. Sizlerde 0850 li numara bloklarımızdan kendinize yeni bir numara alabilir ve hem teknolojik avantajlardan hemde fiyat avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

0850 li numaralar nedir ?

Bulunduğunuz yerden herhangi başka bir adrese taşınmanız yada farklı bir coğrafi adresten size gelen çağrıları cevaplamak için numaranızı taşımak zorunda kalmazsınız.Kısacası 0850 li numaralar adresiniz ile bağlantılı değildir. internetin olduğu her yerden VoIP Sanal Santralinize dahil edilmiş cihazlar ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. 0850 alan kodlu numaraların Türkiye’ye ait özel numaralardır.Yurt dışı numarası değillerdir.

0850 numara ücretlendirmesi nedir ?

0850 li numaraların ücretlendirmesi arama yapıtığınız operatörün sabit telefon tarifesine göre ücretlendirilmektedir. Yani uluslararası yada katma değerli servisler gibi yüksek ücretlere tabi tutulmazsınız.

Tahsis edilen 0850 li numara nasıl kullanılır ?

Tahsis edilen sabit numara, VOIP (Voice Over Internet Protocol) teknolojisini kullanarak hizmet almaktadır. Numaranız internet üzerinden hizmet alacağı için ip tabanlı bir yapıya (Ip Santral, Ip Telefon, PC-kulaklık v.b.) sahip olmanız gerekir. (Sanal Santral Hizmetimizi İnceleyebilirsiniz )

0850 li numaraları kimler kullanabilir ?

Sanal numaraları bireysel yada kurumsal olarak kullanıma açıktır. Yapmanız gereken sadece abonelik evraklarını tarafımıza yollamanız. Adres bilgilerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

0850 li numaraların tahsis ücreti varmı ?

Numara almanın herhangi bir tahsis, kurulum veya abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.

Bu numaraları nerelerde kullanabilirim ?

Sanal numaraları ister cep telefonunuzda , tabletinizde , bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aynı anda kaç kişi telefon görüşmesi yapabilir ?

Anlık olarak almak istediğiniz çağrı miktarını bizlere bildirmeniz yeterlidir . Bununla alakalı bir sınırlama koymuyoruz.

Birden fazla sanal numara alabilirmiyim ?

Birden fazla sanal numara alabileceğiniz gibi mevcut sabit telefonunuzuda NetGlobal’e taşıyabilirsiniz.

Bana ulaşamayanlar için telesekreter hizmetiniz var mı ?

Tabikide .. Size ulaşamayanları kendi sesinizle bırakacağınız mesajı dinletebilir ve bu mesajları epostanıza gönderebiliriz.

Numaramı yönlendirebilirmiyim ?

0850 li numaranızı yada numara taşıma kapsamında NetGlobal’e taşımış olduğunuz numaraları birçok koşulda yönlendirebilirsiniz . Örnek olarak belirli saatlerde farklı bir numaraya yada meşgulseniz farklı bir numaraya yada sadece sizin için özel olan tek bir numaranın sizi aradığında istediğiniz bir yere bu numarayı yönlendirebiliriz. Bu şekilde çağrılarınızı kaçırmamış olursunuz.

 • reply Burak Suloglu ,

  Merhaba;
  08507526382 No’lu telefon sizdemidir?
  Bilgilendirirmisiniz.
  Teşekkürler.

  • reply admin ,

   Merhaba
   Abone bilgisinin paylaşılması yasalar gereği yapılamamaktadır. Ancak netglobal telekom olarak bizler sadece 0850750 ile başlayan numaraların tahsisini yapabilmekteyiz. Bahsettiğiniz numara blogu bize ait değildir.

  Leave a comment

  *