Otomatik Arama - Predictive Dialer

  Otomatik Arama Yani Predictive Arama Nedir ?

  Otomatik arama yazılımları daha önce hazırlamış olduğunuz telefon listelerini otomatik olarak arayarak cevaplanan aramaların müşteri temsilcilerine (Agent) yönlendirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Predictive yani öngörülü çalışma mekanizmasında eğer müşteri temsilcisi ilgili panele giriş yapmadıysa yada moladaysa çağrı o temsilciye gitmemektedir . Bu sayede hatta müşterilerin bekletilmemesi sağlanmaktadır.

  Temel Özellkleri

  • Predictive Çalışma Özelliği :
   Bu sayede sistem gereksiz arama gerçekleştirmez aktif müşteri temsilciniz kadar çağrı alır yada çağrı gönderebilirsiniz.
  • Web Paneli
   Sisteme erişilebileceğiniz web tabanlı kullanıcı dostu bir arayüz bulunmakta ve bu arayüz sayesinde projenizle alakalı tüm işlemleri yapabilirsiniz.
  • Konsol Tasarımı
   Aranmış ve temsilciye bağlanmış çağrının bilgileri, istediğiniz alanlar olacağı şekilde tasarlanır ve o tasarlanmış haliyle temsilci ekranında görüntülenir. Bu sayede gereksiz bilgi kirliliği ve kontrol daha kolaylaşır.
  • Çağrı Metni
   Müşteri temsilcisinin aranan müşteriye okuyacağı çağrı metni proje oluştururken girilebilir. Girilen metin temsilci görüşme yaparken görüntüleyerek okunabilir.
  • Çağrı Formu
   Görüşme esnasında alınan müşteri bilgileri proje oluşturulurken hazırlamış olduğunuz forma girişi yapılabilir. Girilen bilgiler çağrı bittiği andan itibaren web arayüzünden görüntülenebilir.
  • Randevu Sistemi
   Yapılan görüşme temsilci tarafından ileri bir tarihe zamanlanabilir. Otomatik arama sistemi zamanlanan çağrıyı, zamanlandığı tarih ve saatler arasında arayarak zamanlayan temsilciye aktarır.
  • Mola Belirleme
   Müşteri temsilcileri molaya çıkmak istediklerinde projeler için oluşturulan genel mola seçenekleri ile sistemden geçici olarak çıkarlar ve bu sayede temsilcilerin nekadar süre molada kaldığı ve benzeri diğer istatistiksel bilgilere ulaşılabilir.
  • Yedekli Ses Kayıt Sistemi
   Çağrılara ait tüm veriler ve tutulan ses kayıtları tek ekrandan kolayca ulaşılabilir. Sistemde tutulan ses kayıtlarını dinleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Ayrıca yedekleme sistemi sayesinde ses kayıtlarınızı bulut barındırma hizmeti sayesinde ayrı bir yedek sunucuda anlık olarak saklanır . Bu sayede ses kayıtlarınız siz silmediğiniz sürece kaybolmaz.